اخبار پارک : مرکز رشد اقماری در شهرستان خلخال راه اندازی می شود. 1397/12/20
در نشست مشترک رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل و فرماندار شهرستان خلخال مذاکرات اولیه در خصوص راه اندازی مرکز رشد اقماری در این شهرستان انجام گردید.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان اردبیل، حبیب ابراهیم پور در این نشست که با حضور برخی از اعضای کارگروه توسعه نوآوری و فناوری شهرستان خلخال برگزار شد به پتانسیل های و ظرفیت های موجود در شهرستان خلخال اشاره و افزود: که پارک علم و فناوری با توجه به رسالت و ماموریت خود آماده ایجاد مراکز رشد اقماری در شهرستان خلخال می باشد.

رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل ضمن قدردانی از پیگیری های فرماندار محترم شهرستان در خصوص توسعه نوآوری و فناوری در شهرستان و همچنین راه اندازی مرکز رشد واحد های فناور، خواستار مشارکت همه جانبه مسئولین این شهرستان برای تامین مقدمات لازم برای راه اندازی و شروع به فعالیت مرکز رشد در سال آینده شد.

در این نشست فرماندار شهرستان خلخال نیز ضمن اعلام آمادگی مجموعه این شهرستان برای ایجاد مرکز رشد اقماری در این شهرستان خبر داده و نسبت به تامین مقدمات لازم قول مساعد همکاری داد.

در پایان این نشست رئیس پارک علم و فناوری استان و فرماندار شهرستان خلخال و برخی از اعضای کارگروه توسعه نوآوری و فناوری شهرستان از چند فضای پیشنهادی این شهرستان جهت ایجاد مرکز رشد بازدید به عمل آوردند.