پارک علم و فناوری استان اردبیل سه شنبه 28/3/1398 - 2019/6/18        
صفحه اصلی > اعلانات
آمار سایت
 مرورگر : Unknown
 آدرس آی پی : 54.85.162.213
  کل بازدید : 527147 نفر
 بازدید امروز : 29 نفر
  نفرات آنلاین : 16 نفر

فراخوان نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری و فن بازار 1397/08/12
فراخوان"نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری و فن بازار"
به استحضار میرساند، نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری و فن بازار با حضور دانشگاهها، پژوهشگاهها، پارکهای علم و فناوری و مراکز رشد و نیز برخی از وزارتخانه ها و سازمانهای اجرایی مرتبط از سوم الی ششم دیماه سال ۱۳۹۷، همزمان با پنجمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت داخل (معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری) برگزار میشود.
با عنایت به مراتب بالا در نظر است تا در سال "حمایت از کالای ایرانی" توانمندیهای مراکز دانشگاهی، پژوهشگاهها، پارکهای علم و فناوری، مراکز رشد و مراکز تحقیقاتی در قالب دستاوردهای پژوهشی و فناوری های قابل تجاری سازی در نمایشگاه و فن بازار به مخاطبان ذیربط (متقاضیان فناوری، سرمایه گذاران ریسک پذیر و موسسات تأمین مالی) ارایه شود.
از کلیه ذینفعان اعم از دانشجویان، پژوهشگران، فناوران، شرکتهای دانش بنیان، پارک های علم و فناوری، مراکز رشد واحدهای فناور، مراکز صنعتی، سرمایه گذاران، موسسات تأمین مالی و سازمانهای اجرایی برای مشارکت و حضور در فن بازار دعوت بعمل میآید.
توجه:
۱- سامانه ارزیابی فناوری به نشانی: www.Irantechhub.ir جهت ورود اطلاعات دستاوردهای پژوهش و فناوری جدید، فعال و در دسترس میباشد.
۲- آن دسته از پژوهشگران، فناوران و شرکتهای فناور و دانش بنیان که سال قبل در سامانه ثبت نام نموده و قصد ویرایش یا درج اطلاعات و مستندات جدید را دارند نیز می توانند از طریق سامانه اقدام نمایند.
http://yon.ir/GNRVZ
@istt_esf

صفحه اصلی   |   گالری تصاویر   |   پرسش و پاسخ   |   مدیریت سایت
کلیه حقوق این سایت متعلق به پارک علم و فناوری استان اردبیل می باشد Design and developing by Iransofts