پارک علم و فناوری استان اردبیل چهار شنبه 28/9/1397 - 2018/12/19        
صفحه اصلی > اخبار
آمار سایت
 مرورگر : Unknown
 آدرس آی پی : 54.163.19.57
  کل بازدید : 462231 نفر
 بازدید امروز : 45 نفر
  نفرات آنلاین : 7 نفر


اخبار پارک : امضای تفاهم‌نامه همکاری پارک با مرکز علمی – کاربردی آرمان سوله اردبیل 1396/11/29
پارک علم و فناوری استان اردبیل در راستای اجرای همکاری‌های مشترک تفاهم‌نامه ای را با مرکز علمی – کاربردی آرمان سوله اردبیل به امضاء رساند
 در جلسه‌ای که در محل سالن جلسات پارک علم و فناوری اردبیل برگزار شد رئیس مرکز علمی – کاربردی آرمان سوله اردبیل به تحصیل 185 دانشجو در این مرکز اشاره و اظهار کرد: با ورودی جدید دانشجویان به این دانشگاه که تعداد آنها به 100 نفر می‌رسد ما سعی داریم در این مرکز به صورت مناسب و منضبط فعالیت‌ها و برنامه‌های آموزشی و کاربردی خود را به پیش ببریم.

محمدرضا نوری‌زاده خاطرنشان کرد: ما در دو رشته عمران و نقشه‌برداری جوانان علاقمندی را تربیت می‌کنیم که اغلب این دانشجویان علاقمند به حضور در فضای علمی و عملیاتی در حوزه‌های عمران و نقشه‌برداری هستند که قطعا با بسترسازی مجموعه‌هایی نظر پارک علم و فناوری سعی‌مان بر تقویت ایده‌های ارائه شده و تبدیل آن به برنامه‌های عملیاتی و کارآفرینی است.

وی ادامه داد: تلاش ما بر این است تا در قالب دفتر دانش‌بنیان از دانشجویان کارآفرین و صاحب ایده حمایت کرده و نسبت به ثبت شرکت‌ها و همراهی جوانان برای به نتیجه رسیدن این طرح‌ها و شکوفایی ایده‌های نو و خلاقانه اقداماتمان را انجام دهیم.

رئیس مرکز علمی – کاربردی آرمان سوله اردبیل بیان کرد: پارک علم و فناوری استان اردبیل شرایط و بستر مناسب را فراهم کرده تا شکوفایی و خوداتکایی در عرصه طرح‌های کارآفرینی و ابداعات و اختراعات به انجام رسیده تا زمینه اشتغال و ورود به بازار کار دانشجویان بعد از فارغ‌التحصیلی فراهم آید.

پارک علم و فناوری استان اردبیل 21 تفاهم‌نامه را با ادارات و سازمان‌های مختلف به امضا رسانده تا با همکاری و همراهی مشترک زمینه کارآفرینی و اشتغال و حمایت از طرح‌های دانش‌بنیان در این مجموعه به خوبی فراهم آید.صفحه اصلی   |   گالری تصاویر   |   پرسش و پاسخ   |   مدیریت سایت
کلیه حقوق این سایت متعلق به پارک علم و فناوری استان اردبیل می باشد Design and developing by Iransofts