پارک علم و فناوری استان اردبیل سه شنبه 31/2/1398 - 2019/5/21        
صفحه اصلی > اخبار
آمار سایت
 مرورگر : Unknown
 آدرس آی پی : 54.167.47.248
  کل بازدید : 519751 نفر
 بازدید امروز : 333 نفر
  نفرات آنلاین : 58 نفر


اخبار پارک : پارک علم و فناوری اردبیل برگزار می کند:چهارمین رویداد شتاب اردبیل با محوریت صنعت برق با الگوی تیکک و ایده پردازی مدیریت مصرف 1397/08/21
چهارمین رویداد شتاب اردبیل با محوریت صنعت برق با الگوی تیکک و ایده پردازی مدیریت مصرف، اتوماسیون شبکه، هوشمند سازی مدیریت بار، شناورسازی ساعات پیک مشترکین پر مصرف، راهکارهای کاهش مصرف مشترکین کشاورزی در تاریخ ۲۳،۲۴،۲۵ آبان ماه ۱۳۹۷ در دانشگاه محقق اردبیلی با همکاری پارک علم و فناوری استان، بنیاد نخبگان استان، شرکت توزیع نیروی برق استان و و احدهای فناور دانشگاه محققی اردبیل برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری استان اردبیل تاکنون موفق به برگزاری سه رویداد با همکاری مراکز دانشگاهی و ارگان های مختلف در سطح استان شده است.
اولین رویداد شتاب روستا اردبیل در تاریخ ۱۹،۲۰،۲۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ با محوریت فناوری های مرتبط با اقتصاد روستا و توسعه ارتباطات و گردشگری و بوم گردی برگزار گردیدکه در طی آن پنچ ایده برگزیده علاوه بر حمایت ۵۰ میلیون ریال در زنجیره رشد پارک علم و فناوری استان اردبیل قرار گرفتند.
دومین رویداد شتاب اردبیل با الگوی تیکک با محوریت توسعه گردشگری زمستان و برند سازی و تجاری سازی تولیدات صنایع دستی و استفاده از فناوری های نوین در حفاظت میراث تاریخی در تاریخ ۳،۴،۵ مردادماه ۱۳۹۷ با همکاری میراث فرهنگی صنایع دستی و گروشگری استان برگزار شد.
سومین رویداد شتاب اردبیل در تاریخ ۲۴،۲۵،۲۶ مرداد ماه با همکاری کمیته امداد امام خمینی استان با محوریت توسعه کسب و کارهای خرد و نوپا.و راه اندازی کسب و کارهای خانگی و توانمند سازی با رویکرد اشتغال و کار آفرینی برگزار گردید.

 صفحه اصلی   |   گالری تصاویر   |   پرسش و پاسخ   |   مدیریت سایت
کلیه حقوق این سایت متعلق به پارک علم و فناوری استان اردبیل می باشد Design and developing by Iransofts