پارک علم و فناوری استان اردبیل سه شنبه 31/2/1398 - 2019/5/21        
صفحه اصلی > اخبار
آمار سایت
 مرورگر : Unknown
 آدرس آی پی : 54.167.47.248
  کل بازدید : 519765 نفر
 بازدید امروز : 347 نفر
  نفرات آنلاین : 7 نفر


اخبار پارک : چهارمین رویداد شتاب اردبیل با محوریت صنعت برق آغاز به کار کرد 1397/08/23
چهارمین رویداد شتاب استان اردبیل با محوریت صنعت برق عصر چهارشنبه در سالن بصیرت دانشگاه محقق اردبیلی کار خود را آغاز کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین ملل پارک علم و فناوری استان اردبیل محسن دیندار دبیر رویداد و معاون پشتیبانی و فناوری پارک استان اظهار داشت : شرکت کنندگان در این  رویداد که با همکاری دانشگاه محقق اردبیلی ، شرکت توزیع نیروی برق ، پارک علم و فناوری استان ،بنیاد ملی  نخبگان استان  اردبیل برگزار می شود در فرآیند آموزشی و توانمندسازی در حوزه کسب و کار قرار خواهند گرفت. 
او اضافه کرد: مشاوران و مربیان ویژه کسب و کار که برای راهنمایی شرکت‌ کنندگان در این رویداد حضور دارند ایده های طرح شده را بررسی و در نهایت پنج ایده برتر و موفق انتخاب خواهند شد.
رییس مرکز رشد فناوری  دانشگاه محقق اردبیلی نیز در این مراسم گفت: اینگونه رویدادها در وهله اول به منظور یافتن راه های مناسب در زمینه کاهش مشکلات فرهنگی ، اجتماعی ، کشاورزی ، صنعتی ، خدماتی ؛ سلامت و نظایر آن در جامعه برگزار می شوند.
برومند صلاحی افزود: هدف دیگر در این ارتباط ایجاد کسب و کار مناسب برای ارائه دهندگان ایده های مفید و موثر در زمینه های مختلف می باشد و برای هر ایده مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات کم بهره پرداخت می شود.
وی ادامه داد: ایده های برتر در چهارمین رویداد شتاب اردبیل با محوریت صنعت برق به مرکز رشد و نیز پارک علم و فن آوری منتقل شده و خدمات استقرار ، مشاوره و امکانات رایگان به آنها ارائه خواهد شد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اردبیل نیز در این مراسم طی سخنان کوتاهی گفت: دغدغه عمده ما در ارتباط با صنعت برق شیوه نادرست مصرف این انرژی است.
حسن محمدی افزود : امیدواریم تا آنجا که امکان پذیر می باشد از همه ایده های مطرح شده از سوی شرکت کنندگان در این استارتاپ حمایت و از آنها در ارتباط با کاهش مشکلات و ارائه خدمات بهتر به مردم بطور موثر استفاده کنیم.
معاون برنامه ریزی شرکت توزیع نیروی برق اردبیل نیز در این مراسم نبود پیوند مناسب بین مراکز دانشگاهی و صنایع را در ایران از مواردی دانست که زمینه مشکلات دیگر در ارتباط با تولید و شیوه مصرف را فراهم می کنند.
مسعود عباسی افزود: امیدواریم برگزاری اینگونه رویدادها زمینه برقراری و تقویت این پیوند ضروری را فراهم کند و مدیران و متولیان صنایع مختلف با برقراری ارتباط مناسب با مراکز دانشگاهی و علمی زمینه نتایج مفید هم برای خود و هم برای جامعه را فراهم سازند.


صفحه اصلی   |   گالری تصاویر   |   پرسش و پاسخ   |   مدیریت سایت
کلیه حقوق این سایت متعلق به پارک علم و فناوری استان اردبیل می باشد Design and developing by Iransofts