پارک علم و فناوری استان اردبیل سه شنبه 3/2/1398 - 2019/4/23        
صفحه اصلی > اخبار
آمار سایت
 مرورگر : Unknown
 آدرس آی پی : 184.73.14.222
  کل بازدید : 510331 نفر
 بازدید امروز : 186 نفر
  نفرات آنلاین : 28 نفر


اخبار پارک : گیلیمو، برترین استارتاپ اجتماعی کشور 1397/11/15
اولین رویداد ملی ایده و استارتاپ های اجتماعی در حالی به کار خود خاتمه داد که استارتاپ گیلیمو از اردبیل موفق به کسب جایزه برترین استارتاپ اجتماعی کشور به خاطر کارآفرینی اجتماعی و کاهش آسیب های اجتماعی با ایده طراحی، تولید و فروش اینترنتی و برندینگ صنایع دستی شد.

اولین رویداد ملی ایده و استارتاپ های اجتماعی در حالی به کار خود خاتمه داد که استارتاپ گیلیمو از اردبیل موفق به کسب جایزه برترین استارتاپ اجتماعی کشور به خاطر کارآفرینی اجتماعی و کاهش آسیب های اجتماعی با ایده طراحی، تولید و فروش اینترنتی و برندینگ صنایع دستی شد.

کارن آهنگری مدیرعامل استارتاپ گیلیمو ضمن اعلام این خبر گفت: اولین رویداد ملی ایده و استارتاپ های اجتماعی هر یک سال با هدف شناسایی و تقدیر از مجموعه‌های موفق‌ در کسب و کارهای اجتماعی برگزار می شود که امسال در پایان اولین دوره ی آن به برگزیدگان در زمینه‌های کسب و کار اجتماعی، حاشیه نشینی، زنان سرپرست خانوار و آسیب های اجتماعی جوایزی اهدا شد.

مدیر اجرایی گیلیمو تلاش‌های انجام شده در مجموعه برای کسب این عنوان اشاره و افزود: استارتاپ گیلیمو در آبان ماه سال جاری رونمایی شد و برای دستیابی به این موفقیت مسیر سخت و دشواری را در این چهار ماه طی کردیم.

کارن آهنگری ادامه داد: از کسب این افتخار بسیار خوشحالیم و این مساله انگیزه‌ای خواهد بود تا با برنامه ریزی دقیق و استفاده از علم روز گام‌های بعدی را نیز با موفقیت برداریم.صفحه اصلی   |   گالری تصاویر   |   پرسش و پاسخ   |   مدیریت سایت
کلیه حقوق این سایت متعلق به پارک علم و فناوری استان اردبیل می باشد Design and developing by Iransofts