پارک علم و فناوری استان اردبیل سه شنبه 3/2/1398 - 2019/4/23        
صفحه اصلی > اخبار
آمار سایت
 مرورگر : Unknown
 آدرس آی پی : 184.73.14.222
  کل بازدید : 510336 نفر
 بازدید امروز : 191 نفر
  نفرات آنلاین : 13 نفر


اخبار پارک : پیام رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل به مناسبت آغاز دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی 1397/11/13
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری، دکتر حبیب ابراهیم پور، رئیس پارک علم وفناوری استان اردبیل به مناسبت آغاز دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری، دکتر حبیب ابراهیم پور، رئیس پارک علم وفناوری استان اردبیل به مناسبت آغاز دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پیامی صادر کرد.

متن پیام به شرح ذیل است:

باسمه تعالی

همکاران محترم و واحدهای فناور ارجمند مستقردر پارک

سپاس خدای را که در عصری که قدرتهای بزرگ استکباری مترصد ضعف و اضمحلال ممالک اسلامی هستند، ایران اسلامی با تکیه بر رهنمودها رهبری الهی و فرزانه، چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی خود را جشن می گیرد. مایه فخر مسلمین جهان است که سال هاست ایران اسلامی، در برابر دسیسه­های دشمن، چون کوه ایستاده و سرخم نکرده است. این نعمت بزرگ الهی است و به فرموده امام نباید آن را ارزان از دست داد. رشادت های مردم غیور ایران در طول زندگی و برای نسلهای آینده باید سرمشق همه قرار بگیرد. در سالی که چون عصر پیامبر عظیم الشان اسلام، ملت ایران را تحریمی شبه شعب ابی طالب کرده اند، این ملت دستاوردهای بزرگ 40 ساله خود را در معرض نمایش گذاشته و بر خود می بالد که در سایه وحدت کلمه و رهنمودهای ولایت توانسته است دشمنان اسلام را از تاثیر تحریمها بر ملت انقلابی ایران ناامید گرداند.

اینجانب ضمن تسلیت ایام شهادت بانوی بزرگوار اسلام حضرت فاطمه زهرا (س)، ایام مبارکه دهه فجر را گرامی داشتته و بر روح پرفتوح امام راحل (ره) و ارواح شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی درود می فرستم. همانگونه که انقلاب اسلامی ایران با دستاوردهایی بزرگ در 40 سالگی خود، چشم منافقین و دشمنان را خیره ساخته، با افتخار، شاهد دستاوردهای قابل توجهی در 4 سالگلی تاسیس پارک علم و فناوری استان اردبیل هستیم. امید است در سایه تلاش بی وقفه و عنایت مسئولین نظام به امر فناوری، نوآوری و خلاقیت، موجبات پیشرفت و توسعه نیروهای فکری و خلاق استان را که بی تردید منجر به خلق ثروت و توسعه اقتصادی استان و فخر نظام جمهوری اسلامی خواهد شد را فراهم آوریم. انشاا...صفحه اصلی   |   گالری تصاویر   |   پرسش و پاسخ   |   مدیریت سایت
کلیه حقوق این سایت متعلق به پارک علم و فناوری استان اردبیل می باشد Design and developing by Iransofts