پارک علم و فناوری استان اردبیل سه شنبه 31/2/1398 - 2019/5/21        
صفحه اصلی > اخبار
آمار سایت
 مرورگر : Unknown
 آدرس آی پی : 54.167.47.248
  کل بازدید : 519731 نفر
 بازدید امروز : 313 نفر
  نفرات آنلاین : 40 نفر


اخبار پارک : آغاز به کار کارگاه تربیت مربی کسب و کار و کارآفرینی 1397/12/16
کارگاه تربیت مربی کسب‌وکار و کارآفرینی در سالن کو ورکینگ (فضای کاری مشترک) با حضور رئیس پارک، جمعی از مسئولین، سرمایه‌گذاران، واحدهای فناور مرکز رشد پارک علم و فناوری، نوآوران و فناوران و علاقمندان شروع به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان اردبیل در مراسم افتتاحیه کارگاه  تربیت مربی،حبیب ابراهیم پور با اشاره به لزوم نوآوری در سازمان تاکید کرد: مدل تفکر صفر و یک آسیب جدی برای فضای خلاقیت و نوآوری محسوب شده و برای ایجاد شرایط ایده‌آل برای رشد نوآوری و کارآفرینی فناورانه می‌بایست اندیشه‌ها به طرف تفکر و منطق فازی حرکت کند همان کاری که گذشتگان ما از جمله متخصصان حوزه و کسب و کار در  دوره شکوفایی تمدن اسلامی انجام می دادند و امروزه متاسفانه در محیط کار و فعالیت جامعه ما مغفول مانده است.

رییس پارک علم و فناوری اردبیل تصریح کرد: هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی ارتقای دانش و مهارت شرکت‌کنندگان و ایجاد فضای مناسب برای تقویت ظرفیت منتورینگ کسب و کار در سطح استان اردبیل می باشد. و علاقه مندان از استانهای گیلان و آذربایجان غربی و دانشگاه های شهرستانهای همجوار در این کارگاه حضور خواهند داشت. 

شایان ذکر است این کارگاه به مدت ۴ روز با اجرای اساتید برجسته کشوری و استانی ادامه خواهد یافت.


صفحه اصلی   |   گالری تصاویر   |   پرسش و پاسخ   |   مدیریت سایت
کلیه حقوق این سایت متعلق به پارک علم و فناوری استان اردبیل می باشد Design and developing by Iransofts