پارک علم و فناوری استان اردبیل شنبه 29/4/1398 - 2019/7/20        
صفحه اصلی > اخبار
آمار سایت
 مرورگر : Unknown
 آدرس آی پی : 18.209.104.7
  کل بازدید : 544270 نفر
 بازدید امروز : 106 نفر
  نفرات آنلاین : 27 نفر


اخبار پارک : برگزاری کارگاه آموزشی معرفی مدل های کسب و کار در حوزه ICTتوسط مرکز رشد واحدهای فناور گرمی 1398/02/14
کارگاه آموزشی و نشست انتقال تجربه آشنایی با ساز و کار حمایتی و معرفی مدل های کسب و کار در حوزه ICTروز شنبه ۱۴ اردیبهشت توسط مرکز رشد واحدهای فناوری گرمی برگزار شد.
این کارگاه آموزشی که با حضور و سخنرانی فرماندار شهرستان، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات، معاون فناوری پارک علم و فناوری و مشارکت جمع کثیری از کارجویان، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان شهرستان گرمی مغان به اجرا گذاشته شد به اهدافی نظیر آشنایی جوانان علاقمند با مدل‌های کسب‌وکار نوآورانه و همچنین معرفی نمونه‌های موفق و انتقال تجربه کارآفرینی در سطح شهرستان پرداخت.

علی بهشتی، فرماندار شهرستان گرمی مغان در این نشست گفت: بنده با این نوع برنامه‌ها که بطور علمی و فنی موضوع کارآفرینی در آن دنبال می‌شود موافقم و حمایت‌های لازم را نیز در این خصوص در برنامه داریم.

در قسمت بعدی برنامه سیدعلی موسوی، معاون پارک علم و فناوری افتتاح مرکز رشد واحدهای فناور گرمی به عنوان اولین شعبه شهرستانی پارک علم وفناوری در استان اردبیل را برای کارآفرینی و راه‌اندازی کسب‌کار نوپا یک فرصت خوب و ارزشمند دانسته و از دانشجویان و فارغ التحصیلان جویای کار دعوت کرد با برقراری ارتباط با مرکز رشد گرمی ایده‌های کسب‌‌وکار خود را به شکوفایی و بالندگی برسانند.

در ادامه بهروز رزمی، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات به تشریح مدل‌های کسب‌وکار در حوزه فاوا(ICT) پرداخت و سازو‌کارهای حمایتی اداره کل متبوع را در خصوص کارآفرینی برشمرد.

در بخش انتقال تجربه کارآفرینی که با اجرای بابک فاتحی هنرمند پیشکسوت هنرهای نمایشی برگزار شد وی با دعوت از اکبر منصوری، مدیر اقامتگاه بوم‌گردی شوونِ بخش مرکزی گرمی به جایگاه ویژه کارآفرین به تفصیل از روند راه‌اندازی کسب‌وکار وی از زوایای مختلف پرداخته و مورد استقبال تماشاگران و تشویق مستمر آنان در لابلای برنامه واقع شد.

شایان ذکر است در بخش پایانی، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات به طور حضوری و بخشدار مرکزی و رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در گفتگوی تلفنی- پخش مستقیم در حین برنامه- برای رفع مشکلات زیرساختی اقامتگاه بوم گردی شوون قول مساعد داده و حمایت قاطع خود را از کسب‌و کارهای نوپا اعلام کردند.


صفحه اصلی   |   گالری تصاویر   |   پرسش و پاسخ   |   مدیریت سایت
کلیه حقوق این سایت متعلق به پارک علم و فناوری استان اردبیل می باشد Design and developing by Iransofts