پارک علم و فناوری استان اردبیل سه شنبه 28/3/1398 - 2019/6/18        
صفحه اصلی > اخبار
آمار سایت
 مرورگر : Unknown
 آدرس آی پی : 54.85.162.213
  کل بازدید : 527139 نفر
 بازدید امروز : 21 نفر
  نفرات آنلاین : 8 نفر


اخبار پارک : برگزاری دوره های مشترک توانمند سازی برای کسب و کارهای نوپا در محل پارک علم و فناوری استان اردبیل با همکاری دانشگاه محقق اردبیلی 1398/03/17
مرحله دوم و تخصصی کارگاههای آموزشی از ایده تا کسب و کار با مشارکت پارک علم و فناوری استان اردبیل و دانشگاه محقق اردبیلی برگزار خواهد شد
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری استان اردبیل
با همکاری دانشگاه محقق اردبیلی طی طرح مشترک سه مرحله ای از ایده تا کسب و کار ۹ کلاس از کلاسهای دانشکده های ادبیات و علوم انسانی، منابع طبیعی و کشاورزی، فنی مهندسی و علوم پایه یکی از کلاسهای درس خود را با هدف آشنایی با مهارتهای مقدماتی کسب و کار در پارک علم و فناوری اردبیل برگزار کردند.
رییس پارک علم و فناوری اردبیل با اعلام این خبر افزود: این دوره در سه مرحله برگزار می شود مرحله اول دوره مقدماتی بود مرحله دوم دوره پیشرفته ایده پردازی و مرحله سوم ارایه ایده و شتاب دهی است. دوره مقدماتی برگزار و در مرحله مقدماتی از تعداد ۱۵۲ نفر شرکت کننده ۱۳۴ نفر برای دوره پیشرفته اعلام آمادگی کردند.
ابراهیم پور ضمن تشکر از رییس دانشگاه و اساتید این چهار دانشکده اعلام کرد مرحله دوم و پیشرفته برای ۱۳۴ نفر با مشارکت دانشگاه محقق اردبیلی  برگزار خواهد شد و منتخبین نهایی در دوره سوم با ارایه ایده در فرایند شتاب دهی مرکز رشد و پارک علم و فناوری قرار خواهند گرفت.


صفحه اصلی   |   گالری تصاویر   |   پرسش و پاسخ   |   مدیریت سایت
کلیه حقوق این سایت متعلق به پارک علم و فناوری استان اردبیل می باشد Design and developing by Iransofts