پارک علم و فناوری استان اردبیل شنبه 29/4/1398 - 2019/7/20        
صفحه اصلی > اخبار
آمار سایت
 مرورگر : Unknown
 آدرس آی پی : 18.209.104.7
  کل بازدید : 544252 نفر
 بازدید امروز : 88 نفر
  نفرات آنلاین : 9 نفر


اخبار پارک : برگزاری اولین جلسه شورای علمی فناوری پارک علم و فناوری استان در سال ۱۳۹۸ 1398/04/11
اولین جلسه شورای علمی فناوری پارک علم و فناوری استان اردبیل در سال ۱۳۹۸ به منظور معرفی اعضای شورا و بررسی طرح های فناور برگزار شد
اولین جلسه شورای علمی فناوری پارک علم و فناوری اردبیل در سال ۱۳۹۸ به منظور  معرفی اعضای شورا و بررسی طرح های فناورانه جهت استقرار در موسسات پارک با حضور اعضاء شورا و به ریاست دکتر ابراهیم پور رئیس محتر‌م پارک علم و فناوری اردبیل در محل پارک  برگزار گردید.

رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل در ابتدای این جلسه گزارشی از اقدامات و برنامه ریزی های انجام شده در راستای ماموریت های پارک جهت ایجاد اکوسیستم نوآوری و فناوری ارائه نمودند.
ابراهیم پور ضمن ارائه چالش های پیش روی واحد های فناور مستقر در پارک علم و فناوری استان اردبیل به تشریح اهداف شورای علمی و فناوری پارک و همچنین چگونگی استفاده از پتانسیل های موجود در اعضای شورای پارک برای پیشبرد برنامه ها پرداختند.
در ادامه عزیزی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و عضو شورای علم و فناوری پارک علم و فناوری به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود در خصوص تسهیل و تسریع در روند های پیش روی واحد های فناور  پرداخته و از آمادگی استانداری جهت حمایت های همه جانبه از استارت آپ ها و کسب و کار های نوین مبتنی بر اقتصاد دانش بنیان تاکید کردند. 

رحیمی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان و همچنین یکی دیگر از اعضای شورای علمی و فناوری پارک نیز با اشاره به ظرفیت های ایجاد شده در این مجموعه برای اشتغالزایی جوانان و همچنین قوانین و مقررات حمایتی حوزه تعاون  را حائز اهمیت خوانند.
بضاعت پور معاونت پژوهش و فناور دانشگاه محقق اردبیل نیز با مغتم خواندم طرح های ارائه شده از امادگی این دانشگاه جهت حمایت از ایده های فناورانه و نوآورانه خبر دادند.
در این جلسه در خواست پذیرش   هشت واحد فناور و تحقیق و توسعه، در خصوص استقرار در پارک علم و فناوری اردبیل مورد بررسی قرار گرفت و با پذیرش آنها، در  موسسات پارک علم و فناوری اردبیل موافقت گردید و در خصوص ارائه تسهیلات به موسسات مستقر در پارک بحث و بررسی صورت پذیرفت و با  اعضا شورا به بحث و بررسی نسبت به نحوه ارائه تسهیلات به واحدهای فناور پرداختند.
شایان ذکر است در پایان این جلسه احکام اعضای جدید شورای پارک  اهدا گردید.


صفحه اصلی   |   گالری تصاویر   |   پرسش و پاسخ   |   مدیریت سایت
کلیه حقوق این سایت متعلق به پارک علم و فناوری استان اردبیل می باشد Design and developing by Iransofts